Opis:


Transport dużych, ciężkich ładunków do krajów znajdujących się na innych kontynentach najczęściej odbywa się za pomocą statków. Jest to o wiele tańsza opcja niż korzystanie ze spedycji lotniczej. Poza tym nie wszystkie towary można załadować do samolotu ze względu na duże ograniczenia dotyczące bezpieczeństwa oraz wagi produktów. Co warto wiedzieć na temat kontenerów morskich?

Kontenery są wykonane z grubego, wytrzymałego metalu, który jest odporny na korozję i przystosowany do dużych obciążeń, dzięki czemu w skrzyniach można umieścić praktycznie każdy ładunek, np. części pojazdów, sprzęt AGD, maszyn przemysłowych, rozmaite surowce, chemikalia. Konstrukcja umożliwia postawienie ich jeden na drugim, co znacząco oszczędza miejsce. Kontenery mogą również być stabilnie umieszczone na wagonie kolejowym, naczepie samochodu czy przenoszone dźwigiem lub wózkiem widłowym. Dzięki temu rozwiązaniu dany ładunek może być przewożony różnymi środkami transportu bez konieczności otwierania skrzyni i przeładowywania zawartości do innego rodzaju pojemnika, co wpływa na bezpieczeństwo produktów, minimalizuje szansę na ich uszkodzenie. Poza tym, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, rozładunek i załadunek jest szybki. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorca nie musi kupować własnego kontenera. Istnieje możliwość wypożyczenia. Poza standardowymi modelami dostępne są między innymi egzemplarze chłodnicze.

Na stronie internetowej unilog.eu została przedstawiona oferta firmy transportowej. Przedsiębiorstwo działa w branży od lat i oferuje kompleksowe usługi. Spedycja kontenerowa obejmuje wszystkie rodzaje kontenerów w transporcie drogowym i kolejowym. Każdy klient może skorzystać z profesjonalnego doradztwa.

Data dodania: 30-01-2023
Autor: Marianna Kołodziej
Źródło:
https://unilog.eu/Nazwa firmy: Uni-logistics Sp. z o.o.

Adres: Polska 19

Kod pocztowy: 81-339

Miejscowość: Gdynia

Telefon: 58 667 99 99

WWW: https://unilog.eu
Opinie o Uni-logistics Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy