Opis:


Wybór jednego programu do projektowania 3D nie jest łatwy ze względu na bogatą ofertę dostępną na polskim rynku. Klienci mogą zdecydować się na oprogramowanie bazowe lub wersję mocno rozszerzoną. Kluczowe jest, aby dopasować system do indywidualnych potrzeb i branży, w której działa firma. Większość producentów umożliwia przyszłym użytkownikom przetestowanie programu przez 14 lub 30 dni. To doskonała opcja, aby przekonać się, czy wszystkie zaproponowane funkcje są niezbędne oraz, jaki jest poziom trudności w obsłudze całego systemu.

Wśród podstawowych kryteriów decydujących o zakupie danego oprogramowania typu CAD można wymienić, takie jak:

  • krótki czas na wdrożenie (program powinien być prosty i intuicyjny w obsłudze dla osób początkujących),
  • obsługa plików wykorzystywanych na co dzień w danej firmie oraz opcja połączenia systemu CAD z innymi programami,
  • pomoc techniczna ze strony producenta (zarówno na etapie wyboru oraz instalacji licencji, jak i w razie ewentualnych problemów w późniejszym okresie użytkowania),
  • możliwość dopasowania zakresu funkcji i narzędzi.

Na stronie zwcad.pl dostępne jest oprogramowanie CAD w kilku wersjach (ZWCAD — program bazowy, ZWCAD Architecture, ZWCAD Mechanical, ZWCAD Mobile na telefon, ZW3D) oraz z opcją wgrania dodatkowych nakładek (m.in. oznakowanie i projektowanie dróg, budownictwo i architektura, CADprofi, mechanika, elektryka i telekomunikacja, geodezja i GIS). Klient może liczyć na wsparcie techniczne pracowników oraz umówić się na bezpłatną prezentację wybranego programu. Na stronie zaprezentowano również specjalne narzędzia będące przeglądarkami plików CAD dwg oraz CADbro. Sprzedawca udostępnił także liczne opinie dotychczasowych użytkowników. 

Data dodania: 02-10-2023
Autor: Mariusz Gajewski
Źródło:
https://www.zwcad.pl/jak-wybrac-program-cad.htmlNazwa firmy: Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.

Adres: Chryzantemowa 5

Kod pocztowy: 43-300

Miejscowość: Bielsko-Biała

Telefon: 33 307 01 95

WWW: https://www.zwcad.pl
Opinie o Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy