Opis:


Szerszeń, owad z rodziny osowatych, jest jednym z bardziej niebezpiecznych. Dokładniej mówiąc, niebezpieczny jest jego jad, szczególnie dla osób uczulonych i małych dzieci. Jeśli zauważysz, że w Twojej okolicy szerszenie założyły gniazdo, koniecznie skontaktuj się z profesjonalistami, którzy podejmą się jego usunięcia. Takie zadanie można zlecić firmie Usuwanie Owadów. Likwidacja szerszeni to jedna z usług, którą świadczą.

Gniazda zakładane przez te owady mierzą od 30 do 60 cm. Istotne jest to, że im jest ono większe, tym więcej jest w nim osobników. Balkony, tarasy, kominy wentylacyjne, szopy, wiaty, a także dziuple drzew czy opuszczone budki dla ptaków to miejsca, w których szerszenie najczęściej zakładają swoje gniazda. Tylko dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz wiedzy na temat owadów można skutecznie je usunąć. Ważne jest, by zacząć działać, dopóki nie doszło do ataku owadów. Osoba uczulona może bowiem po ukąszeniu doznać wstrząsu anafilaktycznego, który objawia się m.in. osłabieniem organizmu, kłopotami z oddychaniem, opuchlizną, zaczerwienieniem, wysypką. U osób nieuczulonych na jad szerszeni pojawi się natomiast opuchlizna i zaczerwienienie.

Firma zajmująca się usuwaniem gniazd szerszeni, os, pszczół działa na terenie Warszawy, Legionowa i Łomianek. Zlecenia realizuje 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Z dokładną ofertą można zapoznać się na stronie usuwanieowadow.pl. Firma stosuje takie metody, które nie wymagają rozbiórek budynków. Profesjonaliści nie tylko zajmują się likwidacją gniazd, ale też zabezpieczaniem potencjalnych miejsc, w których w przyszłości szerszenie mogłyby znowu się pojawić i  stanowić zagrożenie.

Istotne jest, by podczas kontaktu z tymi owadami nie wykonywać gwałtownych ruchów, zachować się w miarę możliwości spokojnie. Trzeba wycofać się z niebezpiecznego terenu oraz zakryć najbardziej wrażliwe i narażone miejsca na ciele. Ryzykowne jest usuwanie gniazd szerszeni na własną rękę. Lepiej zaufać w tej sprawie fachowcom, którzy mają do tego odpowiednie środki i sprzęt.

Data dodania: 28-11-2018
Autor: Roksana Michalak
Źródło:
https://usuwanieowadow.pl/usuwanie-szerszeni/Nazwa firmy: Usuwanie Owadów

Adres: Widok 11

Kod pocztowy: 06-120

Miejscowość: Winnica

Telefon: 519744998

WWW: https://usuwanieowadow.pl/
Opinie o Usuwanie OwadówOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy