Opis:


Jednym z elementów składających się na  instalacje pneumatyczne są zbiorniki ciśnieniowe. To uniwersalne produkty umożliwiające przechowywanie lub delikatne schładzanie sprężonego powietrza. Niektóre modele wyrównują ciśnienie instalacji i mogą pracować z innymi urządzeniami. Dzięki odpowiedniemu ciśnieniu powietrze jest wykorzystywane podczas wykonywania różnych prac. To absolutna podstawa każdej sprężarki, niezależnie od jej typu. Produkuje się je z solidnych materiałów sprawdzających się niemalże w każdej sytuacji. Przydatne informacje na ich temat zaprezentowano na stronie uzywane-kompresory.pl. Udostępniono na niej używane zbiorniki ciśnieniowe w doskonałym stanie.

To idealna opcja dla osób chcących zaoszczędzić, które chcą nabyć w pełni sprawne produkty w konkurencyjnych cenach. Interesują się nimi zazwyczaj właściciele firm, którzy ze względu na ograniczony budżet nie mogą pozwolić sobie na zakup modeli nowych. Witrynę prowadzi firma oferująca przetestowane i zadbane artykuły wykorzystywane w wielu branżach. Są one używane w formie zbiorników głównych, nazywanych też mokrymi. Instaluje się je tuż obok sprężarek, a ich zadaniem jest magazynowanie sprężonego powietrza oraz sterowanie pracą tego typu urządzeń.

Innym rozwiązaniem wartym uwagi są zbiorniki pomocnicze, nazywane suchymi. Spotyka się je w sąsiedztwie punktów poboru powietrza, a ich najważniejszym zadaniem jest ochrona przed nagłymi spadkami ciśnienia. Przedsiębiorstwo oferuje rozmaite zbiorniki różniące się pojemnością, która wynosi nawet kilka tysięcy litrów. Najmniejsze modele sprawdzają się  w maszynach rolniczych, samochodach osobowych oraz pojazdach wykorzystywanych w przemyśle.

Zbiorniki produkuje się ze stali nierdzewnej, na której nie osadza się rdza. Materiał ten jest wytrzymały oraz odporny na działanie wilgoci i częste wahania temperatury. Warto również wiedzieć, że zajmują się one nie tylko dostarczaniem sprężonego powietrza do włączonych sprężarek, ale też chłodzeniem tego typu urządzeń, co chroni przed ich przegrzaniem, a co za tym idzie – awariami.


Nazwa firmy: Używane Kompresory

Adres: Drogowców 7

Kod pocztowy: 39-200

Miejscowość: Dębica

Telefon: 883 252 909

WWW: https://uzywane-kompresory.pl
Opinie o Używane KompresoryOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy