Opis:


Niekiedy, zamiast korzystać, np. z firmowego bądź prywatnego auta, lepiej skorzystać z profesjonalnych usług transportowych. Rekomendowana firma transportowa z Warszawy dysponuje profesjonalną flotą samochodową. Zatrudnia też doświadczoną kadrą kierowców i pomocników. Pracownicy firmy odpowiednio zabezpieczą przewożone towary. Następnie dowiozą je bezpiecznie pod wskazany adres. Taksówka towarowa świadczy usługi dla warszawskich firm, a także klientów indywidualnych. Korzystając z profesjonalnych usług transportowych, ma się do wyboru trzy warianty usług. To, m.in.:

  1. Usługa kompleksowa, to np. spakowanie i zabezpieczenie towaru, zniesienie, przewiezienie, wniesienie i rozpakowanie rzeczy.
  2. Usługa częściowa, w tym zniesienie, przewiezienie i wniesienie rzeczy.
  3. Usługa stricte transportowa powierzonego towaru.

W taksówce towarowej można przewieźć tylko niewielkie i średniej wielkości rzeczy. Firma gwarantuje także dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów pomocniczych, np. folii, kartonów czy taśm zabezpieczających. Klient nie musi się o nic martwić. Pracownicy firmy mają duże doświadczeni w przeprowadzkach i usługach bagażowych. Firma działa bowiem na rynku już od wielu i ma duże doświadczenie w przewozie, np. antyków, obrazów czy też cennej porcelany i szkła.

Na wikiprzeprowadzki.pl można zapoznać się z cennikiem usług. Ceny usług przeprowadzkowych są naprawdę konkurencyjne. Zależą, m.in. od tego:

  • ilu pracowników bierze udział w przeprowadzce,
  • czy usługa jest kompleksowa, częściowa czy tylko dotycząca przewozu,
  • na które piętro trzeba wnieść rzeczy i czy w budynku jest winda,
  • jak długa jest trasa.

Co ważne, firmowi kierowcy bardzo dobrze znają topografię Warszawy. Dlatego zawsze wybierają trasę najkrótszą bądź najbezpieczniejszą dla przewożonego towaru.

Firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Robi wszystko, aby usługa przebiegła szybko i sprawnie. Jeśli mają Państwo pytania, warto zadzwonić pod podany na stronie numer. Można też zadać pytanie przez zamieszczony na stronie formularz kontaktowy. Kompetentny pracownik szybko rozwieje Państwa wątpliwości.

Data dodania: 17-03-2020
Autor: Bruno Woźniak
Źródło:
https://wikiprzeprowadzki.pl/taxi-bagazowe-warszawa/Nazwa firmy: Wiki Przeprowadzki

Adres: Pawińskiego 28

Kod pocztowy: 02-106

Miejscowość: Warszawa

Telefon: +48 537 115 518

WWW: https://wikiprzeprowadzki.pl/
Opinie o Wiki PrzeprowadzkiOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy