Opis:


Personalizowany alkohol to atrakcyjna i popularna opcja, aby uświetnić przyjęcie weselne. Dużym zainteresowaniem gości cieszą się w szczególności barki zlokalizowane w pobliżu wiejskich stołów, gdzie można znaleźć pyszne wyroby, zazwyczaj robione według domowej receptury. Nastawione odpowiednio wcześnie, wykonane z naturalnych składników nalewki, wina czy inne napoje z procentami prezentują się wyjątkowo efektownie, jeśli są przelane do butelek z odpowiednią dedykacją. Etykietę można opracować samodzielnie, jednak zwykle trwa to sporo czasu, którego w trakcie przygotowań do wesela i tak nie ma za dużo. Przy tworzeniu trzeba też wykazać się kreatywnością. Oprócz przygotowania co najmniej kilku projektów należy też zadbać o ich wydruk (konieczne jest wtedy zakupienie odpowiedniej jakości papieru z warstwą kleju pozwalającego na późniejsze umieszczenie naklejki na butelce) oraz skorzystanie z drukarki zapewniającej wydruk bez potrzeby poprawek.

Znacznie mniej problematyczne jest zamówienie weselnych wzorów u dostawcy. Korzystając z oferty online, przedstawionej na stronie winoklejki.pl, można zlecić wykonanie etykiety na alkohol w dowolnym rozmiarze i z wybranym przez klienta tekstem. Kadra dostawcy proponuje też szereg gotowych projektów, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Udostępnione teksty to wpisy utrzymane w charakterystycznym dla zabawy weselnej, humorystycznym stylu. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzach zarówno państwa młodych, jak i zaproszonych przez nich gości.

Etykieta na alkohol przyda się nie tylko w trakcie przyjęcia weselnego. Z jej pomocą można personalizować także trunki wytwarzane na użytek domowy. Realizator jest w stanie również wydrukować naklejki na przetwory. Takie swojskie wyroby (zarówno alkoholowe, jak i nie) to świetny pomysł na prezent. Dzięki odpowiednio dobranej dedykacji na butelce można wręczać taki podarek z różnych okazji i za każdym razem będzie to trafiona koncepcja.

Dostarczane etykiety są wykonane z wytrzymałego materiału, odpornego na wilgoć. Wysokiej jakości jest również zastosowany klej, dzięki czemu umieszczone na butelkach naklejki dobrze trzymają się na swoim miejscu. Ozdobione nimi szkło można więc z powodzeniem wykorzystywać wielokrotnie lub też zatrzymać jako pamiątkę, przypominającą świetną zabawę z rodziną i znajomymi. 

Data dodania: 05-07-2022
Autor: Dawid Walczak
Źródło:
https://winoklejki.pl/Nazwa firmy: Winoklejki

Adres:

Kod pocztowy: -

Miejscowość:

Telefon: 794 953 840

WWW: https://winoklejki.pl
Opinie o WinoklejkiOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy