Opis:


Firma zaprezentowana na stronie wynajmijnamiot.pl oferuje wynajem konstrukcji namiotowych. Są one dostosowane do oczekiwań klienta pod względem długości, z rozstawem co 3 metry. Szerokość może sięgać 12 metrów, z kolei wysokość ściany bocznej to 2,5 metra. Konstrukcja może zostać podzielona na dwie hale, dzięki czemu można wydzielić osobne strefy, jedną do tańczenia i zabawy, a drugą do umieszczenia stolików.

Konstrukcje odznaczają się wytrzymałością i estetyką, są zawsze dokładnie czyszczone oraz rozkładane zgodnie z wymagającymi zasadami bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo ma konkurencyjny cennik, a także realizuje zlecenia w krótkim czasie. Namioty świetnie sprawdzają się na rozmaite wydarzenia, do organizowania eventów prywatnych oraz kierowanych do licznego grona odbiorców. Stanowią pewne zabezpieczenie na wypadek zepsucia się pogody. Chronią przed opadami, porywistym wiatrem, a także ostrym słońcem. Są niezwykle szczelne oraz stabilne. Bez trudu można zawiesić w środku odpowiednie oświetlenie. Duża pojemność pozwala uzyskać wiele miejsca do tańczenia oraz organizacji weselnych zabaw i konkursów.

Firma współdziała z zaufanymi wytwórcami namiotów. Zajmuje się nie tylko wynajmem hali namiotowych na Śląsku, ale również całego niezbędnego wyposażenia, w tym stołów, krzeseł, nagłośnienia, oświetlenia oraz sceny. Klienci mogą zdecydować się na wynajęcie podłogi, która zapewni całej konstrukcji większą estetykę, a także pozwoli zadbać o komfort gości. Przedsiębiorstwo zajmuje się również gastronomią plenerową - oferuje rozmaite potrawy z grilla i naleśniki, a także słodkości takie jak wata cukrowa. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa znalazł się szczegółowy opis usług wraz ze zdjęciami.

Data dodania: 08-02-2022
Autor: Wiktor Ziółkowski
Źródło:
http://wynajmijnamiot.pl/hale-namiotowe-wynajem/Nazwa firmy: Wynajem namiotów - Łukasz Lihs

Adres: Sienkiewicza 40

Kod pocztowy: 42-672

Miejscowość: Wieszowa

Telefon: 516 873 914

WWW: http://wynajmijnamiot.pl/
Opinie o Wynajem namiotów - Łukasz LihsOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy