Opis:


Klimakterium to trudny okres w życiu każdej kobiety, który często objawia się uderzeniami gorąca, nadmierną potliwością, wahaniami nastroju. W tym czasie jajniki przestają produkować hormony i ustaje miesiączka. Wiele pań skarży się na nieprzyjemne symptomy, które utrudniają codzienne funkcjonowanie i są przyczyną pogorszonego nastroju. Bardzo pomocne w ich łagodzeniu są preparaty ziołowe oraz naturalne środki. Oferowane na stronie internetowej zielarniaklasztorna.pl suplementy na menopauzę korzystnie wpływają na układ sercowo-naczyniowy. Zawierają starannie dobrane składniki pochodzenia roślinnego. Są wolne od konserwantów, barwników oraz sztucznych aromatów.

Znaleźć tu można preparaty zawierające czerwoną koniczynę, która wspierają utrzymanie właściwej równowagi hormonalnej u kobiet. Ich przyjmowanie może złagodzić objawy takie jak pocenie, uderzenia gorąca i nadmierna drażliwość. Odpowiadają także za właściwe funkcjonowanie układu kostnego. Panie mogą sięgnąć również po środki zawierające wyciąg z niepokalanka. Łagodzą objawy menopauzy, poprawiają nastrój i wspomagają funkcje poznawcze. W zielarni można zaopatrzyć się w suplementy zawierające zestaw starannie dobranych składników odżywczych. Bogate są w liczne witaminy i minerały. Klientki często stosują także środki zawierające wyciąg z kłącza szparagu dzikiego. Pozytywnie wpływają na równowagę hormonalną, łagodzą objawy klimakterium, usprawniają funkcjonowanie układu nerwowego. Działają uspokajająco i poprawiają jakość snu. Mogą być stosowane również przez panie, których problemem są nieregularne miesiączki. Preparaty zawierające naturalne składniki skutecznie radzą sobie z typowymi dla klimakterium symptomami. Wiele z nich wzbogaconych jest o wyciąg z szyszek chmielu i  ekstrakt z kłącza pluskwicy groniastej.

W okresie menopauzy dochodzi do wielu zmian w organizmie kobiety. Dla wielu pań jest to trudny czas. Należy zdawać sobie sprawę, że jest to naturalny proces biologiczny, który charakteryzuje się licznymi przemianami. Zachodzą one zarówno w fizjologii, jak i w psychice. Kobiety powinny zadbać o siebie, zdrowo się odżywiać i zapewnić sobie odpowiednią ilość snu. Bardzo ważna jest aktywność fizyczna. W niektórych sytuacjach pomocne okazują się naturalne preparaty, które wzmacniają organizm i poprawiają nastrój.

Data dodania: 07-07-2022
Autor: Klara Sadowska
Źródło:
https://zielarniaklasztorna.pl/zielarnia/menopauza/Nazwa firmy: Zielarnia Klasztorna

Adres: Kazimierza Lisowskiego 16

Kod pocztowy: 65-072

Miejscowość: Zielona Góra

Telefon: 607 520 806

WWW: https://zielarniaklasztorna.pl/
Opinie o Zielarnia KlasztornaOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy