Opis:


Taśmy ostrzegawcze można spotkać w wielu miejscach. Wykorzystywane są zarówno do oznaczeń w fabrykach, jak i do oznaczeń na przykład na jezdniach. Popularne są także przy organizacji imprez plenerowych. Przy ich pomocy można również wyznaczyć granice piłkarskich boisk. Jak widać na powyższych przykładach, zastosowanie taśm ostrzegawczych jest niezwykle różnorodne. Mogą się przydać w każdych okolicznościach, dlatego na wszelki wypadek warto mieć chociaż jedną rolkę w zanadrzu.

Jakie taśmy ostrzegawcze warto wybrać?

Różnorodność taśm izolacyjnych, jakie są dostępne na rynku, jest niezwykle duża. Optymalny wybór to taśma ostrzegawcza, której producent daje gwarancję na jej trwałość. Dystrybutor stawia na produkty najwyższej jakości, które doskonale sprawdzą się w różnych warunkach. Taśmy ostrzegawcze w swojej ofercie ma na przykład zimexscapa.com.pl. Taśmy wykonane są z PCV. Materiał ten jest zarówno elastyczny, jak i wytrzymały. Szerokość rolki z taśmą ostrzegawczą można wybrać w zależności od własnych potrzeb. Dostępne możliwości obejmują rolki taśmy o szerokości pięćdziesięciu, siedemdziesięciu pięciu, a także stu milimetrów. W jednej rolce znajdują się trzydzieści trzy metry taśmy, co sprawia, że produkt ten jest niezwykle wydajny.

Dla kogo przeznaczona jest taśma ostrzegawcza PCV?

Taśmy ostrzegawcze SCAPA, to wyrób przeznaczony dla osób o wysokich wymaganiach zarówno co do jakości, jak i trwałości produktu. Wysokie standardy produkcji sprawiają, że klient w swe ręce otrzymuje produkt o dużej wytrzymałości, który jest odporny na ścieranie czy inne urazy mechaniczne. W taśmach wykorzystany został mocny kauczukowy klej, dzięki któremu taśma mocno przylega i nie tak łatwo ją oderwać. Aplikacja jest tak prosta, że poradzi sobie z nią nawet osoba, która nigdy wcześniej w życiu nie miała w rękach taśmy ostrzegawczej. Przy przyklejaniu taśmy nie wytwarzają się bąbelki z powietrzem - idealnie przylega ona do powierzchni. Jeżeli ktoś szuka dobrych rozwiązań, to powinien wybrać właśnie te taśmy.


Nazwa firmy: ZIMEX SCAPA Import-Export

Adres: Adama Kręglewskiego 9A

Kod pocztowy: 61-248

Miejscowość: Poznań

Telefon: 509 445 744

WWW: https://www.zimexscapa.com.pl/




Opinie o ZIMEX SCAPA Import-Export



Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy