Opis:


Polskie przedsiębiorstwo zajmujące się między innymi produkcją urządzeń do wdmuchiwania światłowodów wprowadziło na rynek nowy model docenionej przez nabywców maszyny MAH. Najświeższy model wdmuchiwarki światłowodów przyciąga ceną, ale także licznymi innowacjami, które mają za zadanie znacznie usprawnić działalność operatorów. Producent przykłada dużą wagę do stosowania najwyższej jakości podzespołów, ale jednocześnie dąży też do tego, by jego oferta była zawsze najatrakcyjniejsza cenowo. Również w przypadku wdmuchiwarki MAH-4 udało się osiągnąć ten cel.

Wdmuchiwarka MAH-4 dostępna jest obecnie w trzech wersjach:

  • Elektronik,
  • Uniwersal Elektronik,
  • Mini Elektronik.

Każda z nich ma nieco inne zastosowanie. Podstawowy model Uniwersal Elektronik przeznaczony jest do wtłaczania kabli o średnicy od 1 do 17 mm, model Elektronik został stworzony z myślą o prowadzeniu przewodu na długich trasach, zaś opcja mini pozwala na sprawne i bezpieczne operowanie kablami o średnicy od 0,5 do 4 mm. Co ciekawe, Mini Elektronik może wdmuchiwać przewód w mikrorurkę osłonową, która ma jedynie 1,6 mm średnicy. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: mal-met.com.pl.

W porównaniu z poprzednią wersją wprowadzono kilka zmian. Są to przede wszystkim usprawnienia obejmujące proces sterowania. MAH-4 pozwala na całkowicie automatyczne wdmuchiwanie kabli. Sterownik w postaci ekranu dotykowego służy do programowania i wprowadzania wszystkich istotnych danych. Umożliwia też śledzenie parametrów pracy. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż w urządzeniach tych zastosowano zabezpieczenia „Stop kabel” uruchamiające się natychmiast po wykryciu zablokowania się przewodu w rurze osłonowej. Dzięki temu znacząco zredukowano ryzyko złamania czy osłabienia struktury przewodów.

Data dodania: 29-11-2022
Autor: Karolina Jabłońska
Źródło:
https://www.mal-met.com.pl/Nazwa firmy: Z.P.H.U MAL-MET

Adres: Powstańców Wielkopolskich 23b

Kod pocztowy: 86-061

Miejscowość: Brzoza

Telefon: 525 223 378

WWW: https://www.mal-met.com.pl/
Opinie o Z.P.H.U MAL-METOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy